Wiosennie i rodzinnie

Wiosenne sesje zdjęciowe w plenerze

Jakie sesje mogę dla Ciebie wykonać?

W czasie kwarantanny mamy okazję spędzić czas razem z naszymi domownikami. Jednak ciągłe siedzenie w domu dla nas i młodszych domowników może być uciążliwe.

Na szczęście przepisy otworzyły furtkę do wykonywania sesji plenerowych w gronie osób z którymi spędzamy kwarantanne. Dlatego chciałabym zaprosić Ciebie i Twoich najbliższych na sesje zdjęciową.

Jest to sposób na pamiątkę z tego czasu, możliwość do oderwania od nudzenia się w domu i okazja do chwili uśmiechu. Pamiątka jest niepowtarzalna, bo mam nadzieję, że sytuacja kwarantanny nie powtórzy się już nigdy. Zupełnie na luzie i pełni uśmiechów wyruszmy w bezpieczne okoliczności przyrody na zdjęcia. 

Sesja odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa z zachowaniem odległości. Wy spędzając wspólnie kwarantanne możecie razem pozować. Wybieramy miejsca odludne gdzie natura cudownie budzi się do życia dlatego dzieci mogą chwilkę wyszaleć się i pokazać dziecięcą radość z chwil spędzonych z rodzicami, a zakochani pozwolić swoje na troszkę bliskości poza domem.

Plener wybieramy wspólnie głównie proponuje okolice  Piekary Śląskie, Siemianowice oraz Bobrowniki – Wojkowice. Tam posiadamy dużą przestrzeń
w której nie ma ludzi za to są wspaniałe widoki.

#wspierajlokalnybiznes 

 

Też możesz mieć takie zdjęcia!