Szada Fotografia

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Moim głównym zajęciem jest fotografowanie podczas ślubów i wesel. Dlatego jeśli szukasz informacji jak wygląda praca fotografa, ile kosztuje usługa oraz jak zabrać się za wybór osoby, która ma robić zdjęcia na Twoim ślubie. Kliknij poniżej.

SESJE ZDJĘCIOWE W STUDIO U SZADY

Pod koniec 2019 roku otworzyłam Studio Fotograficzne w Siemianowicach Śląskich. Głównie skupiam się tam na sesjach dziecięcych i okazjonalnych. Dzięki doświadczeniu pedagogicznemu moi mali modele z sesji wychodzą zadowoleni, a rodzice zachwyceni!

Co mówią o mnie klienci?

Bardzo dobry fotograf ze świetnym okiem 😉 podczas ślubu pamiętała o wszystkim, nawet o rzeczach o których nie powinna pamiętać, rewelacyjne wsparcie! Mimo, że byliśmy trudnymi klientami, to Szada ogarnęła wszystko! Album i zdjęcia cudowne! Będziemy wracać! 😉 dziękujemy!
Natalia i Łukasz
Para Młoda
SZADA! Jedyna w swoim rodzaju. Nie tylko profesjonalna Pani fotograf ale również osoba , do której można zwrócić się o radę . Pełna pomysłów , fantazji i szczerego uśmiechu 🙂 Potrafi w każdej sytuacji rozluźnić atmosferę . Nawet podczas największego stresu 🙂 Nawet gdy źle czujesz się przed obiektywem aparatu to Szada zawsze uchwyci to co w Tobie najistotniejsze i najpiękniejsze 🙂 Zdecydowanie polecamy bo wiemy ,ze nikt nie będzie żałował
Basia i Patryk
Para Młoda

jaka jest szada?

KREATYWNA

Przeglądam wiele zdjęć innych fotografów. Lubię się inspirować lepszymi od siebie. Jednak największą frajdą jest wynajdywanie kadrów, których jeszcze nigdy nie widziałam. Dlatego tak kocham reportaż, bo dwa razy ta sama sytuacja się nie wydarzy.

TOWARZYSKA

Podczas mojej pracy staram się stworzyć przyjazną atmosferę. Rozmawiamy i śmiejemy się, aby rozładować napięcie związane z nową sytuacją jaką często jest sesja zdjęciowa.

ZADOWOLONA

Uwielbiam obserwować i fotografować. Dlatego wyjście do pracy zawsze wiążę się u mnie z uśmiechem na twarzy.

wydarzenia rodzinne: roczki, rocznice ślub, okrągłe urodziny i wszystko inne co dla Ciebie ważne

W większości rodzin jest wujek, który chodzi z aparatem i dokumentuje każdą chwilę spotkania. A gdyby tak, wynająć fotografa i pozwolić rodzinie spędzać czas razem i cieszyć się wspólnymi chwilami.

CHRZEST ŚWIĘTY, KOMUNIA ŚWIĘTA, INNE UROCZYSTOŚCI KOŚCIELNE

Posiadam wszelkie poważnienia pozwalające mi na pracę w miejscach sakralnych. Dlatego bez problemu mogę dokumentować ważne dla Was wydarzenia tj. Komunia bądź Chrzest dziecka.

FIRMOWE PROFESJONALNE SESJE I EVENTY

Jeśli Twoja firma planuje event, który można wykorzystać w budowaniu pozytywnego wizerunku koniecznie zadbaj o profesjonalne udokumentowanie tego wydarzenia. 

Zapraszam do współpracy również firmy duże, mniejsza jak i agencje eventowe.