fbpx

Reportaż Ślubny

Fotografia Ślubna

Czym wyróżnia się Szada, Fotograf ślubny?

Gorąco polecam Szadę wszystkim tym, którzy nie lubią zbędnej spiny  Idealnie wychwytuje sytuacje warte wspomnień i ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Rzekłbyś ideał! I tak jest! Bardzo dziękujemy za jej nieocenioną cierpliwość i wsparcie, oraz polecamy wszystkim tym , którzy jeszcze szukają. 

Szymon i Asia

Wybor Szady na fotografa slubnego byl strzalem w 10 ! Ciepla , pomocna , z niesamowitym podejsciem do klienta  Lepiej nie moglismy trafic , polecamy serdecznie kazdemu . Jesli szukacie osoby przy ktorej bedziecie mogli poczuc sie w pelni naturalnie i swobodnie to macie przed soba osobe idealna ! Nie musze wspominac ze zdjecia wykonane przez Szade to wisienka na torcie , cudowna pamiatka na cale zycie . Dziekujemy 

Asia i Kamil

SZADA! Jedyna w swoim rodzaju. Nie tylko profesjonalna Pani fotograf ale również osoba , do której można zwrócić się o radę . Pełna pomysłów , fantazji i szczerego uśmiechu : Potrafi w każdej sytuacji rozluźnić atmosferę . Nawet podczas największego stresu 
Nawet gdy źle czujesz się przed obiektywem aparatu to Szada zawsze uchwyci to co w Tobie najistotniejsze i najpiękniejsze Zdecydowanie polecamy bo wiemy ,ze nikt nie będzie żałował 

Basia i Patryk

Aleksandra Jarosz – najlepszy fotograf na świecie. Nigdy nie czułam się dobrze przed obiektywem, a Szada potrafi zdziałać cuda! Czy zdjęcia portretowe, czy ślubne – po prostu bajka! Polecam wszystkim bez wyjątku – na pewno każdy będzie mega zadowolony!

Magda i Michał

Pakiet weselny obejmuje 12 godzinny reportaż oczywiście jest możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe godziny. Swoją pracę rozpoczynam od przygotowań. Jeśli jest taka możliwość, czyli odległość między Panna a Panem Młodych wynosi max. 30 min jazdy samochodem odwiedzam Pana Młodego, następnie jadę do Panny Młodej. Po przygotowaniach ruszamy do Kościoła bądź USC. Posiadam wszelkie zgody na wykonywanie fotografii w miejscach sakralnych, także nie masz się o co martwić. Po uroczystości zawarcia ślubu jedziemy na salę gdzie robię zdjęcia, aż do oczepin. Czas mojej obecności na sali jest ustalany zależnie od godziny rozpoczęcia pracy. W dniu ślubu zabieram Was na krótką sesje plenerową. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkową sesją innego dnia – oczywiście jest to do uzgodnienia. Po całym zleceniu wspólnie wybieramy zdjęcia, które otrzymacie oraz komponujemy fotoksiążkę.

Otrzymujecie pamiątkę w oprawie, która wytrzyma długie lata i będzie zachwycała każdego przeglądającego Wasz ślubny album. Oczywiście zdjęcia otrzymujecie również w formie cyfrowej.

Opowiem Ci o tym wszystkim dokładnie podczas spotkania, na które już teraz Cię zapraszam. Pokażę Ci jak wygląda zestaw zdjęć, które otrzymasz. Chętnie posłucham o Waszych ślubnych planach, pomysłach i inspiracjach. Doradzę na podstawie doświadczeń moich klientów. Pokażę Ci też moje portfolio w albumie – gigancie (koniecznie musisz go zobaczyć!).

Jeśli masz pytania, chcesz poznać dokładną ofertę ślubną, zapytać o dostępność terminu, odpowiedzieć pozytywnie na moje zaproszenie na spotkanie – wypełnij formularz na dole strony. Do zobaczenia!

Zobacz galerie ze ślubów, które mogłam dokumentować :

Zostańmy w kontakcie