Reportaż Ślubny

Ponad 10 lat zajmuję się fotografią. Pracowałam jako fotoreporter, wykonywałam sesje rodzinne, dziecięce, relacje z wydarzeń. Posiadałam duże doświadczenie oraz umiejętności. Fotografią ślubną zaczęłam zajmować się na prośbę znajomych. “Wiesz jak nie lubię zdjęć, tylko Ty będziesz umiała zrobić mi je dobrze” dokładnie tak brzmiały słowa mojej pierwszej Panny Młodej. Co więcej często właśnie stwierdzenie “nie lubię jak ktoś robi mi zdjęcia” pojawia się podczas rozmów od moich Par Młodych.

Jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych?  [czytaj dalej…]

 

Aby wyglądać dobrze na zdjęciach ślubnych musisz ufać fotografowi. To jest podstawa, która sprawia, że spoglądając na zdjęcia uśmiechasz się. Dlaczego łatwiej jest zrobić selfie? Ufamy sobie, wiemy, że na zdjęciach wyjdziemy dobrze. Jednak w dniu ślubu nie jest tak łatwo samemu udokumentować najważniejsze wydarzenia 🙂 Dlatego też zapraszam, żebyś dołączyła do Moich Panien Młodych.

Kim są moje Pary Młode i dlaczego nazywam je “moimi”?

Z każdym z klientów staram spotkać się osobiście. Wtedy możemy się poznać, porozmawiać o oczekiwaniach, planach, obawach. Mogę podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc w rozwiązaniu niektórych wątpliwości oraz podpowiedzieć sprawdzone pomysły, które podejrzałam podczas mojej pracy. Po spotkaniu wiemy, czy w dniu ślubu będziecie czuć się przy mnie swobodnie. Obecność fotografa nie powinna powodować stresu, w ten dzień stres nie jest wskazany.

Klientów nazywam “moimi” bo jestem w kontakcie z nimi przez cały czas od podpisania umowy po dzień ślubu (i często również po! Jestem ciocią dla 11 maluchów :)). Tak jak mówię o znajomych “moja koleżanka” tak samo ważni są dla mnie klienci. Staram się wspierać i dodawać otuchy jeśli jest to potrzebne. Wiadomo, każdy jest inny.

Jestem fotografem, bo kocham zdjęcia i ludzi. Dlatego też mam swoje ulubione zlecenia. Głównie fotografuje wesela za średnią ilością gości 60-70 osób. Zdarzyło mi się również fotografować uroczystości na 26 oraz 210 osób. Każde wesele jest wyjątkowe. 

Kiedy budzę się w dniu ślubu moich Par cieszę się, że mogę być z nimi w tym ważnym czasie. Wiem, że za chwile wejdę do domu mojej Panny Młodej i będę mogła pomóc w przygotowaniu do uroczystości. Podczas przygotowań w dniu ślubu wykonuje reportaż tego co dzieje się w domu Panny Młodej i Pana Młodego. Dużą radość sprawia mi pomaganie w sytuacjach nerwowych tj. np.  zawiązywnie krawata, zapinanie sukni ślubnej, przypomnienie kto co ma zabrać 😉 Dzięki mojemu doświadczeniu mogę zadbać o to, aby ten dzień był dla Was jak najmniej stresujący.

Dlaczego dbam o moich klientów?

Atmosfera luzu, poczucie kontroli i pewność, że wszystko odbywa się tak jak należy daje mi możliwość wykonywania mojej pracy na najwyższym poziomie. “Dzięki Tobie przeżyłam dzisiejszy poranek” takie podziękowania od mojej Panny Młodej sprawiły, że łezka zakręciła mi się w oku. Oglądając fotografia za kilka lat chcę, abyście czuli tylko miłe wspomnienia. Bo właśnie moje zdjęcia są zatrzymaniem Waszych wspomnień.

Napisz do mnie :

Cześć Szada,Copied!