Kontakt

NAPISZ DO MNIE WIADOMOŚĆ

Pamiętaj, że jestem do Twojej dyspozycji. Posiadam duże doświadczenie zarówno w fotografii jak i dzięki częstemu udziałowi w Ślubach i Weselach wiem na co zwrócić uwagę.

Dlatego nie krępuj się i jeśli masz jakiś ślubny dylemat bądź brak pomysłu – pisz śmiało!

ZAPRASZAM DO STUDIA

ul. Wróbla 8a, Siemianowice Śląskie

Zadzwoń

511 462 871

napisz maila

szadafotografia@gmail.com

Aleksandra Szada Jarosz

To jest ten moment w którym powinnam powiedzieć kilka słów o sobie. Zmusiło mnie to do refleksji nad pytaniem „Jakim fotografem jestem?”. Całym sercem chciałabym być fotografem, który zadba o Wasze wspomnienia. O to, aby były one najlepsze z możliwych. 

Staram się w każdej minucie mojej pracy dbać o nastrój moich klientów.  Doradzam, wspieram i po prostu jestem człowiekiem. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy lubi być na celowniku aparatu. Wiem, że ślub jest dniem stresującym i często moje pary młode są zagubione w tym co mają ze sobą robić. 

Robię wszystko, by być takim fotografem jakiego sama chciałabym zatrudnić. Nie lubię sztucznej spiny. Czasami spędzam czas na pogawędce z gośćmi weselnymi, by pokazać im, że nie planuje ich skrzywdzić i nie jest w moim interesie robienie im kompromitujących zdjęć. 

Czy można być równocześnie wyluzowanym i profesjonalnym fotografem? Wydaje mi się, że właśnie do tego dążę. Wciąż się szkolę i robię wszystko, żeby co roku móc oddawać klientom coraz lepsze zdjęcia. 

Jeśli szukasz fotografa przy którym poczujesz się swobodnie jak wśród znajomych – polecam się.

Zawsze bawi mnie, kiedy zespół lub kamerzysta na ślubie pyta mnie jak długo znam się z Parą Młodą. Wtedy wiem, że swoją pracę wykonałam w 50% dobrze. Pamiętaj, że fotograf dokumentuje ważny dla Ciebie dzień. Lepiej go lubić i mu ufać niż się go bać 😉

ps: W opisie nie może zabraknąć zdania: w fotografii zakochałam się od pierwszego wciśnięcia spustu migawki; pracuję na pełnoklatkowych aparatach i najwyższej jakości jasnych obiektywach … tylko pytanie czy kogoś oprócz osób zajmujących się fotografią w ogóle to interesuje ;)?

Oddam Ci zdjęcia z których będziecie zadowoleni i tak samo jak w dzień ich odbioru tak i za kilkanaście, kilkadziesiąt lat będziecie wracać do nich z radością 🙂

A teraz wróć do formularza. Wypełnij go i umówmy się na spotkanie. Mam nadzieję, że uda nam się spędzić wspólnie troszkę czasu.

Pozdrawiam, Szada.